Zajistíme

S čím vám pomůžeme?

S čím vám pomůžeme?

Máme zkušenosti a zefektivníme vaši komunikaci!

Tým Brand Boost Media pomáhá svým klientům růst od roku 2013, v počátku jsme se zaměřovali na strategii a realizaci marketingu finančních subjektů, pomáhali jim získat co nejvíce z jejich investice do komunikace a to využitím výkonnostního marketingu. Díky zkušenostem, které vycházely z výkonnostního marketingu jsme našli úzké propojení mezi výkonem kampaní a znalostí značky - brandem. Efektivní budování brandu vám pomůže zlevnit CPT, zvýšit konverzi a udržet si náskok nad konkurencí. Spojete se s námi a zjistěte jak zlevnit vaše CPT a dosáhnout lepších konverzí.

TV & rádio

TV a rádio

Televizní a rozhlasové kampaně patří k nejefektivnějším kanálům, zejména díky možnosti oslovit a aktivovat velkou skupinu zákazníků. Připravíme vám efektivní mediaplán na vaši cílovou skupinu. V televizi i rádiu nemusíte cílit na všechny. Vybereme nejvhodnější stanice, pořady, denní dobu a formáty tak, aby zapadly do mediamixu kampaně.

Eventy

Koncerty a festivaly zamenají spoustu pozitivních emocí. Propojení vaší značky se zákazníky a klienty prostřednictvím zážitků je jedním z pilířů dlouhodobého vztahu. Spolupracujeme s největšími festivaly v ČR a máme s propagací na místě bohaté zkušenosti. Vaše značka bude lidi bavit.

Sportovní marketing

Sportovní marketing

Partnerství s Českými reprezentacemi ve fotbalu, hokeji, basketbalu, florbalu a dalšími? Spojení se sportem znamená spoustu výhod, zviditelní vaši značku napříč všemi mediatypy včetně TV.

Online kampaně

On-line kampaně

Začali jsme s on-line výkonnostním marketingem a tak známe jeho velkou výhodu, že můžete vše měřit a vyhodnocovat. Nabízí řadu nástrojů a tak můžete začít i s malým rozpočtem, ale nejlépe funguje pokud je kombinujete. Pomůžeme vám zvolit vhodný mix, aby co nejlépe naplňoval vaše dlouhodobé i krátkodobé cíle.
Kombinujeme obsahový marketing, komunikaci na sociálních sítích, PPC & SEO, vytěžování stávajících kontaktů formou e-mailingu nebo display kampaně. Zviditelníme váš brand a doručíme konverze, ne pasivní fanoušky.

Out of home

OOH - Out of home

Billboardy, guerilla marketing, sampling a další formy propagace skvěle doplní váš mediální mix. Asi největším přínosem venkovní reklamy je její dlouhodobé působení, které může být několik týdnů či měsíců. Pokud je dobře umístěná nelze se jí vyhnout, stačí být dostatečně kreativní.

Spojte se s námi!